• Turbo Thrust Blue Ice

No goods
301.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
Leave your phone
Tak dobre jak prawdziwe usta!
Masturbator Turbo Thrust od Fleshlight daje Ci niesamowite uczucie obciągania! Wyposażony w innowacyjny otwór, który oferuje trzystopniowe doświadczenie penetracji i tworzy intensywny efekt ssania, a także kanał przyjemności o strukturze stymulacyjnej, ta wyrafinowana zabawka idzie pełną parą od początku do końca.
Najpierw najlepszy kawałek czeka na ekstatyczne uczucie wniknięcia w usta i objęcia ich przez chciwe wargi, następnie pokonuje swoją mrowiącą drogę wzdłuż języka, by w końcu posunąć się do gardła - i to jeszcze raz i jeszcze raz, tak szybko lub wolno, jak się chce.
Za nim znajduje się kanał przyjemności, który można z grubsza podzielić na trzy różnie żłobione i nubbingowane obszary. Przejścia między poszczególnymi obszarami są płynne, a intensywność stymulacji pozostaje cały czas stała. Szczególnie przemawia do mnie fakt, że średnica już po penetracji jest podniecająco ciasna i utrzymuje to do końca.

Masturbator wyjmowany z przezroczystego pudełka dla łatwego czyszczenia. Długość całkowita 25 cm, średnica˜ rozszerzalna. TPE (Superskin).
Informacje o produkcie
Materiał TPE
Całkowita długość 25
Średnica zewnętrzna 1
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?