• Love Riot pink

148.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
Przygotuj się na mocne doznania - Satisfyer Love Riot to wibrator na palec, który wyróżnia się nie tylko niezwykle mocnym silniczkiem, ale także szeroką gamą możliwych zastosowań. 

-Wszechstronny wibrator na palec
-Bardzo mocne i przenikliwe wibracje
-Produkt został wykonany z niezwykle miękkiego i przyjaznego dla skóry silikonu medycznego, który jest gładki w dotyku oraz niezwykle higieniczny

15 lat gwarancji
12 programów wibracji
Wodoszczelność (IPX7)
Akumulator litowo-jonowy
Łatwe czyszczenie
Wszechstronny wibrator na palec
Przyjazny dla ciała silikon
Tryb szeptu

Satisfyer Love Riot: Wibrator na palec dla początkujących i doświadczonych

Ten mały wibrator palcowy ma wszystko. Pomimo swoich rozmiarów, Satisfyer Love Riot oferuje intensywne, głębokie wibracje i zachwyca szczególnie stymulacją łechtaczki. Satisfyer Live Riot jest idealny nie tylko jako wibrator łechtaczkowy, ale także do innych stref erogennych, takich jak penis, sutki lub krocze i wprawi Cię w ekstazę dzięki 12 różnym programom wibracji. Dzięki intuicyjnej i łatwej obsłudze gadżet jest również doskonały dla nowicjuszy — z łatwością zaczepisz go między palcami dzięki wąskiemu uchwytowi, by pieścić siebie i partnera zgodnie ze wszelkimi zasadami sztuki.


Satisfyer Love Riot: Wodoszczelny (IPX7) wibrator palcowy

Satisfyer Love Riot jest wykonany z miękkiego silikonu medycznego i dlatego jest wyjątkowo delikatny w kontakcie miejscami intymnymi, pomimo swojej wielkiej mocy. Produkt jest również wodoszczelny (IPX7), więc może Ci towarzyszyć podczas pieszczot pod prysznicem lub w wannie. Ten wibrator palcowy można również łatwo czyścić letnią wodą, łagodnym mydłem i środkiem do czyszczenia gadżetów erotycznych. Jeśli kiedykolwiek zabraknie mu energii, możesz go naładować przed kolejnymi pieszczotami za pomocą dołączonego przewodu USB do ładowania.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?