• BLOWCAST- Wingman Pro Automatyczny Masturbator

404.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
DPD 0
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
Przedstawiamy BLOWCAST; zaprojektowany z innowacją i pasją, i przeznaczony do ożywienia Twoich fantazji! Wingman PRO oferuje unikalne doświadczenie dzięki delikatnym wibracjom i funkcji paska i podgrzewania. Dzięki potężnemu silnikowi i miękkiej mankiecie z teksturą, odkryjesz sensacje jak nigdy dotąd.

Projekt ergonomiczny został stworzony, aby komfortowo leżał w Twojej dłoni, pozwalając Ci cieszyć się bez wysiłku podczas pracy masturbatora. Wybierz spośród łącznie 10 trybów wibracji i 8 trybów paska, które można łatwo kontrolować podczas korzystania. Dzięki funkcji podgrzewania, mankiet podgrzewa się do 45 stopni, zapewniając realistyczne wrażenia. Umieść swój telefon w dołączonym i demontowalym uchwycie na telefon, przymknij oczy i rozkoszuj się tym, co ma do zaoferowania BLOWCAST.

Czyszczenie masturbatora jest bardzo proste. Wyjmij mankiet z obudowy i dokładnie go spłucz letnią wodą i środkiem czyszczącym do zabawek erotycznych. Pozwól mu dokładnie wyschnąć przed ponownym umieszczeniem. Wingman PRO jest dostarczany z instrukcją obsługi i kablem USB.

Czy pragniesz delikatnych pieszczot o ultra miękkiej teksturze czy intensywnych pulsacji, BLOWCAST oferuje spersonalizowane doświadczenie. Istnieje BLOWCAST dla każdego nastroju i każdej chwili. Odkryj to sam!
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Shop closed

Store temporarily unavailable

  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?