• BLOWCAST- Wingman Lite Automatyczny Masturbator

No goods
338.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
DPD 0
The Availability Of Brak towaru
Leave your phone
Przedstawiamy BLOWCAST; zaprojektowany z innowacją i pasją, przeznaczony do ożywienia Twoich fantazji! Wingman LITE oferuje unikalne doświadczenie dzięki wspaniałej funkcji masażu. Dzięki potężnemu silnikowi i miękkiej teksturze rękawa, odkryjesz sensacje jak nigdy dotąd.

Projekt ergonomiczny jest dostosowany, aby wygodnie leżał w Twojej dłoni, umożliwiając Ci łatwe korzystanie z masturbatora. Wybierz spośród łącznie 8 różnych ustawień, które możesz łatwo kontrolować podczas jego użycia. Umieść swój telefon w dołączonym i demontowalnym uchwycie na telefon, połóż się wygodnie i ciesz się tym, co BLOWCAST ma do zaoferowania.

Czyszczenie masturbatora jest bardzo proste. Wyjmij rękaw z obudowy i dokładnie go spłucz letnią wodą i środkiem czyszczącym do zabawek erotycznych. Pozwól mu dokładnie wyschnąć przed ponownym umieszczeniem. Wingman LITE jest dostarczany z instrukcją obsługi i kablem USB.

Nie ważne, czy pragniesz delikatnych pieszczot o ultra miękkiej teksturze, czy intensywnych pulsacji, BLOWCAST oferuje spersonalizowane doświadczenie. Istnieje BLOWCAST dla każdego nastroju i każdej chwili. Odkryj to sam!
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Shop closed

Store temporarily unavailable

  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?