• Satisfyer Advent Calendar 2023 Deluxe SAT

No goods
471.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
DPD 0
The Availability Of Brak towaru
Leave your phone
Nadszedł czas radości. Czy jest lepszy sposób na oczekiwanie najwspanialszego okresu w roku niż dzięki naszemu kalendarzowi adwentowemu Satisfyer Deluxe?

Odkryj w tym sezonie sferę seksualnego wellness dzięki 24 rozkosznym smakołykom za drzwiami Kalendarza Adwentowego Satisfyer Deluxe.

Przygotuj się na ekscytujące doznania dzięki Satisfyer Cutie Heart, wibratorowi z falą ciśnieniową w kształcie serca, który pomoże Ci osiągnąć niezapomniane orgazmy dzięki innowacyjnej technologii Air Pulse firmy Satisfyer i silnym wibracjom.

Rozkoszuj się rozkosznymi ruchami Satisfyer Masturbator Egg „Bubble", masturbatora wykonanego z wyjątkowo miękkiego i rozciągliwego materiału, który dzięki swojej ekscytującej strukturze wewnętrznej zadowoli żołądź lub całego penisa.

I oczywiście ten świąteczny czas przyjemności wymaga odpowiedniego stroju! Odkryj zniewalającą bieliznę marki Penthouse i ubierz się w cudowne body 'Devil's Advocate', przygotowując scenę na niezapomniane spotkanie pod jemiołą.

Jeśli w tym sezonie potrzebujesz trochę relaksu, olejek do masażu igłą jodłową będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. A jeśli szukasz bardziej intensywnych doznań, wypróbuj nasz zwiększający przyjemność żel Orgasm.

Odkryj Kalendarz adwentowy Satisfyer Deluxe na rok 2023 i dziel radość i przyjemność ze swoim partnerem - lub po prostu ze sobą!
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Shop closed

Store temporarily unavailable

  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?