• HighOnLove Pave Grace Gift Set

390.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
High On Love Zestaw upominkowy obiekty pożądania

Stworzone przez kobiety, doceniane przez wszystkich. HighOnLove to skoncentrowana na kobietach marka produktów do pełnej zmysłowości pielęgnacji, zaprojektowanych tak, aby wynieść przyjemność wynikającą z ich użytkowania na najwyższy poziom. W naszej kolekcji CBD, wszystkie produkty są wytwarzane w małych partiach z dodatkiem najwyższej jakości nano CBD, który pobudza krążenie, zapewnia odprężenie i pielęgnację całego ciała. HighOnLove dostarcza tylko składniki, które są czyste, wegańskie i wolne od testowania na zwierzętach. Nasze produkty, choć ukierunkowane na potrzeby kobiet, są doceniane przez wszystkich.

Olejek: Ta zmysłowa mieszanka całkowicie naturalnych i najwyższej jakości olejków z nasion konopi, została stworzona z myślą o kobietach i jest bardzo wysoko ceniona przez pary. To nowy sposób, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki się kochasz, rozpalając bardziej intensywne i głębokie doznania intymne. Użyj tej ekscytującej mieszanki do masażu okolic intymnych, aby je nawilżyć i obudzić zmysły, które przeniosą Cię w niezbadane terytoria.

Masażer: mini masażer z błyszczącymi kryształowymi ozdobami, ergonomicznym zakrzywionym kształtem i rewelacyjnymi wibracjami zapewniającymi jedyną w swoim rodzaju przyjemność. Dopasuj ten mini masażer idealnie do dłoni i ciesz się pełną kontrolą nad przyjemnymi wibracjami i uniwersalnym kształtem masażera. Niezwykle gładki, zakrzywiony kształt jest pokryty wysokiej jakości silikonem z dwoma eleganckimi przyciskami profilowymi. Ten jedwabiście gładki wibrator jest wyposażony w 7 funkcji wibracji i 5 niezależnych prędkości do stymulacji stworzonej specjalnie dla Ciebie.

Zalecane użycie to 1-2 krople (ok. 1 ml). Każda butelka jest wyposażona w łatwy w użyciu zakraplacz. Zastosuj w okolicy łechtaczki, poświęcając trochę czasu na masowanie tkanki miękkiej pod łechtaczką. Olejek może być stosowany do zabaw solo lub jako lubrykant potęgujący doznania.

Twórczyni i założycielka HighOnLove, wpadła na pewien pomysł... Po wielu latach badań i podróży po świecie, Angela potrafiła odkryć najlepsze składniki pochodzące od roślin, które wzbogacają nasze życie... i tak narodziło się HighOnLove.

Produkty HighOnLove, stworzone z luksusowych mieszanek najwyższej jakości nasion konopi i olejków eterycznych, są wyrazem najwyższego poziomu jakości i standardów kosmetycznych. Moment, w którym twórczyni doznała swego rodzaju objawienia nastąpił podczas podróży na Daleki Wschód, gdzie badała mieszanki kosmetyczne. To właśnie tam doznała pierwszego olśnienia, zrozumiała, że umysł i ciało łączą się w o wiele bardziej intymny sposób, gdy pomieszamy przełomowe właściwości oleju z konopi z czystymi aromatami i nutką romantyzmu. Mieszanki olejków HighOnLove to przełom dla romantycznych uniesień, wnoszące zupełnie nowy wymiar zmysłowości przy pielęgnacji skóry, kształtujące na nowo intymność i rozpieszczające sobą każdego, kto ich użyje. Wiemy bowiem, że zasługujesz tylko na to, co najlepsze. High on Love to nutka luksusu i niewyobrażalnych doznań, które po prostu Ci się należą! 

Gadżet w skrócie: 
- Zestaw prezentowy HighOnLove - Objects of Desire
- produkcja Kanada
- zestaw zawiera najwyższej jakości olejek High on Love oraz piękny kobiecy masażer Pave Grace
- pięknie zapakowany w pudełko prezentowe
- nutka luksusu i niewyobrażalnych doznań, które należą się każdej kobiecie
 
Wymiary produktu: 22 x 17 x 7 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?