• HighOnLove Chocolate Body Paint

175.00
opak To the virus Vault
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Leave your phone
Stworzone przez kobiety, doceniane przez wszystkich. HighOnLove to skoncentrowana na kobietach marka produktów do pełnej zmysłowości pielęgnacji, zaprojektowanych tak, aby wynieść przyjemność wynikającą z ich użytkowania na najwyższy poziom. W naszej kolekcji CBD, wszystkie produkty są wytwarzane w małych partiach z dodatkiem najwyższej jakości nano CBD, który pobudza krążenie, zapewnia odprężenie i pielęgnację całego ciała. HighOnLove dostarcza tylko składniki, które są czyste, wegańskie i wolne od testowania na zwierzętach. Nasze produkty, choć ukierunkowane na potrzeby kobiet, są doceniane przez wszystkich.

Sztuka zabawy i kochania się nabiera nowego znaczenia dzięki czekoladowej farbie do ciała HighOnLove™. Ta soczysta i bogata ciemna czekolada, zaprojektowana jako afrodyzjak sama w sobie, jest wytwarzana z najwyższej jakości oleju z nasion konopi, zapewniając parom satysfakcjonujący smak na więcej. Efekty HighOnLove™ Chocolate Body Paint przenoszą intymność na zupełnie inny poziom, wyzwalając euforyczne doznania i czystą rozkosz. Zainspirowany wybitnymi czekoladnikami z Brukseli! Wykonane w 100% z naturalnych składników. Produkowane w małych partiach gwarantujących najwyższą jakość.

Nakładaj na obszary ciała, w tym strefy erogenne. Zanurz pędzel w kremowej konsystencji i bądź kreatywny ze swoim partnerem. Farba przeznaczona do pielęgnacji skóry i masażu. Nie jest przeznaczona do spożywania. 

Twórczyni i założycielka HighOnLove, wpadła na pewien pomysł... Po wielu latach badań i podróży po świecie, Angela potrafiła odkryć najlepsze składniki pochodzące od roślin, które wzbogacają nasze życie... i tak narodziło się HighOnLove.

Produkty HighOnLove, stworzone z luksusowych mieszanek najwyższej jakości nasion konopi i olejków eterycznych, są wyrazem najwyższego poziomu jakości i standardów kosmetycznych. Moment, w którym twórczyni doznała swego rodzaju objawienia nastąpił podczas podróży na Daleki Wschód, gdzie badała mieszanki kosmetyczne. To właśnie tam doznała pierwszego olśnienia, zrozumiała, że umysł i ciało łączą się w o wiele bardziej intymny sposób, gdy pomieszamy przełomowe właściwości oleju z konopi z czystymi aromatami i nutką romantyzmu. Mieszanki olejków HighOnLove to przełom dla romantycznych uniesień, wnoszące zupełnie nowy wymiar zmysłowości przy pielęgnacji skóry, kształtujące na nowo intymność i rozpieszczające sobą każdego, kto ich użyje. Wiemy bowiem, że zasługujesz tylko na to, co najlepsze. High on Love to nutka luksusu i niewyobrażalnych doznań, które po prostu Ci się należą! 

Gadżet w skrócie: 
- Zestaw prezentowy HighOnLove - Ciemna czekolada do malowania ciała
- produkcja Kanada
- zestaw zawiera najwyższej jakości ciemną czekoladę do masażu
- pięknie zapakowany w pudełko prezentowe
- nutka luksusu i niewyobrażalnych doznań, które należą się każdej kobiecie
 
Wymiary produktu: 14 x 14 x 6 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?