• Grabbit MINI - Dolce Violet

No goods
581.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
DPD 0
The Availability Of Brak towaru
Leave your phone
Jeśli jesteś gotowy na zakup swojego nowego ulubionego wibratora, możesz poznać G-Rabbit mini od G Vibe. Najlepsza wibracja punktu G, GRabbit mini posiada trzy potężne silniki, z których jeden znajduje się w tułowiu na końcu, aby stymulować punkt G, oraz dwa silniki umieszczone w małych uszach, aby stymulować łechtaczkę. Grabbit mini działa do czterech godzin na jednym ładowaniu.

Teraz możesz cieszyć się mocą trzech mocnych silników i różnorodnością sześciu nowych trybów wibracji. Mini vibe GRabbit łączy wkładany wibrator dopochwowy z zabawką łechtaczkową, zapewniając luksusową podwójną jednoczesną stymulację. Czy to może być najlepszy nowy wibrator punktu G i masażer łechtaczki w jednej wysokiej jakości zabawce erotycznej? Wierzymy, że tak i wspieramy produkty Gvibe naszą trzyletnią gwarancją. Nie jesteśmy usatysfakcjonowani, dopóki Ty nie będziesz.

Śmiało i baw się seksownie w wannie lub pod prysznicem z GRabbit mini, jest w 100% wodoodporny i zanurzalny. Wszystkie zabawki erotyczne Gvibe są wykonane z wysokiej jakości silikonu medycznego, bezpiecznego dla ciała.

GRabbit mini został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie i czystej przyjemności. Materiał Bioskin firmy GVibe jest miękki i realistyczny, a uchwyt GRibbit mini zapewnia łatwy chwyt pod dowolnym kątem. G-rabbit mini jest dostarczany z magnetyczną ładowarką.

Zaprojektowany w Londynie.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers
  • Shop closed

Store temporarily unavailable

  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?